top of page

MysliProtiRakovině - přednášky, které by Vám neměly uniknout!

Chcete se dozvědět něco nového o roli lidské mysli u onkologického onemocnění?

Pan PhDr. Ing. Martin Pospíchal spolu s množstvím odborníků z oblasti psychologie, onkologie a zdravého životního stylu vytvořili cyklus přednášek, které přinášejí praktické tipy, jak pracovat se svou myslí, abychom co nejvíce podpořili své zdraví.


Přednášky můžete zhlédnout jak ze záznamů, ale můžete se na ně také dostavit osobně. Nejbližší možné termíny prezenční přednášky "Strach z návratu nemoci a jak ho zvládnout"* uvádíme níže:


  • 10.10.2023 od 14 do 16:10, Hradec Králové, FNHK, Sokolská 581, Hradec Králové, Malý sál – místnost 3 211.

  • 20.11.2023 od 18:00 do 20:15, FFUK, nám. Jana Palacha 2, Praha 1, P200.

* Pro registraci na prezenční přednášku vyplňte tento formulář. Přednášky jsou zdarma.Záznamy přednášek jsou pak dostupné na https://www.linkos.cz/pacient-a-rodina/mysliprotirakovine/webcasty/ . Dozvíte se třeba, co trápí mysl nevyléčitelně nebo chronicky nemocných, jak využít mindfulness principů pro zvýšení kvality života a zdraví, otevřete téma nezbytné změny a pozitivního přístupu k ní a ještě mnohem více!

Využijete možnosti zúčastnění se přednášky zdarma, nebo byste raději zhlédli online záznam? Hlasujte níže!

  • Prezenční přednáška!

  • Online!

You can vote for more than one answer.


Zdroj:

ČOS ČLS JEP (2023). MysliProtiRakovině. Dostupné na: https://www.linkos.cz/pacient-a-rodina/mysliprotirakovine/. ISSN 2570-8791Večeřová, M., září, 2023.Comments


IMG_3717-2.jpg

Hezký den, děkujeme že Vás zajímá projekt Žiju s rakovinou!

Žiju s rakovinou je solidární projekt spolufinancovaný centrem Amelie z.s. a Evropskou unií. Cílem projektu je informovat o rakovině a destigmatizovat ji v českém prostředí.

Chcete naše články odebírat?

Děkujeme že máte zájem o naše články!

  • Youtube
  • Instagram
bottom of page