top of page

Žiju je SOLIDÁRNÍ!

Zapojte se do dalších výzev Evropského sboru solidarity a vytvořte své vlastní solidární projekty, díky nimž můžete pozitivně ovlivnit svět kolem Vás, získat nové přátele a kontakty a především tunu zkušeností!


Evropský sbor solidarity v letech 2021-2027 stanovil následující priority:

  • inkluze a diverzita, aby bylo umožněno široké spektrum organizací a lidí;

  • udržitelnost, aby byly projekty přátelské k životnímu prostředí;

  • digitalizace, která umožňuje kombinovatelnost aktivit a zlepšovala se digitální gramotnost

  • participace, která má vést k angažovanosti a účasti mladých lidí.


Více se můžete dozvědět na stránkách Evropského sboru solidarity nebo na @dzs. Sledujte stránku projektů a grantů na stránkách Domu zahraniční spolupráce (dzs) pro aktuální informace ohledně uzávěrek dalších projektových žádostí. Dzs pořádá také spoustu informačních přednášek a možnosti individuálních konzultací. Neváhejte přinést svůj nápad, přeměňte jej v projekt, pomozte druhým a realizujte své sny.


Tým Žiju s rakovinou se realizací projektu snaží o vzdělávání a informování o a destigmatizaci rakoviny v České republice. Díky angažovanosti, kreativitě jednotlivých členů týmu Žiju a jejich vzájemné spolupráci se od počátku projektu tým učil realizovat vlastní projekt, pracovat se získaným grantem a dostát svým projektovým cílům. Sami se také dozvěděli nové informace o onkologickém onemocnění, které je v naší společnosti stále více prevalentní, ale také o tom, jak (ne)komunikovat a (ne)pracovat s lidmi, pro které je rakovina realitou. Pojďte do toho s námi! Naplánujte své vlastní projekty, nebo se zapojte do těch stávajících. Například Centrum Amelie v Praze, které Žiju s rakovinou zastřešuje, organizuje dobrovolnický program, kam i tento projekt přímo zapadá.

Comments


IMG_3717-2.jpg

Hezký den, děkujeme že Vás zajímá projekt Žiju s rakovinou!

Žiju s rakovinou je solidární projekt spolufinancovaný centrem Amelie z.s. a Evropskou unií. Cílem projektu je informovat o rakovině a destigmatizovat ji v českém prostředí.

Chcete naše články odebírat?

Děkujeme že máte zájem o naše články!

  • Youtube
  • Instagram
bottom of page